Casier operator (comenzi cu livrare)

Takumi
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 9000 MDL
Program de muncă: În ture
Ești organizat și atent la detalii?! Atunci avem pentru tine jobul perfect! Hai cu noi în cea mai energică echipă, Takumi!
Cerințe către candidați:

Cu și fără experiență;
Abilitatea de a conlucra în echipă;
Rezistență la situații stresante și comenzi multiple;
Responsabilitate și punctualitate.

Responsabilități:
Organizarea eficientă a procesului de preluare, ambalare și transmitere a comenzilor în timp util către curieri, pentru ca să fie realizată livrarea în termenii stabiliți, către consumator.

Atribuții specifice postului:

Recepționarea comenzilor de la callcentru și transmiterea acestora către bucătari,
Ambalarea și organizare comenzilor de livrat pentru curieri,
Organizarea curierilor și consultarea acestora cu privire la repartizarea comenzilor,
Completarea rapoartelor și conlucrarea în echipă.

Ce oferim:

Spațiu amenajat și confortabil pentru muncă.
Instruiri în domeniu și mentoring;
Salariu motivant de la 9 000;
Echipă prietenoasă și sociabilă.

Așteptăm cu drag să ne contactezi, trimite-ne Cv-ul la adresa de email: hr@takumi.md.
E-mail: hr@takumi.md
Telefon: +373 60 061 133
Telefon:
060061133
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide