Cameraman

NGM Company SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 15000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Captarea imaginilor video;
Filmarea evenimentelor, istorii ale câștigătorilor etc ;
Îndeplinirea sarcinilor conform planificării și dispozițiilor superiorilor;

Cerințe:

Abilitatea de auto-istruire;
Abilități de înregistrare video;
Iscusință de a realiza filmări corecte și de calitate;
Disponibilitate și capacitate de lucru în teren;
Zi deplină de muncă;
Permis de conducere cat. B,
Experiență profesională 2 ani.

În schimb, oferim:

Oportunități de creștere personală și profesională
Remunerare competitivă, salariu 15 000 lei
Oficiu amplasat în centrul mun. Chișinău
Mediu de lucru tânăr, pozitiv și stimulant

Persoanele cointeresate rugam sa expedieze CV la adresa de e-mail: office@ngm.md.
Toate informațiile furnizate vor fi tratate drept strict confidențiale.
Vor fi contactate doar persoanele selectate. E-mail: office@ngm.md
Web: www.7777.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide