Brand Manager

Azart
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Oferim:

Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
Salariu competitiv;
Pachet social deplin;
Colectiv prietenos si primitor;
Loc de munca confortabil.

Oficiu: str. M. Sadoveanu 42/6, Port Mall
Regim de lucru: Luni-Vineri, 9.00-18.00
Cerințe:

Studii superioare în domeniul marketingului;
Experiență de lucru în domeniul respectiv nu mai puțin de 3 ani;
Responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de prioritizare, creativitate;
Excelentă posedare a limbilor română, rusă.

Responsabilități:

Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea brandului.
Gestionarea bugetului de marketing al brandului.
Monitorizarea performanței și rezultatelor campaniilor de marketing.
Colaborarea cu echipele de vânzări și de producție pentru a asigura coerența brandului.
Identificarea și analizarea tendințelor din piață și a comportamentului consumatorilor.
Gestionarea relațiilor cu agențiile de publicitate și alte părți interesate.
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare și promovare a brandului pe diferite canale media.
Monitorizarea concurenței și adaptarea strategiilor de marketing în consecință.
Crearea și gestionarea parteneriatelor și sponsorizărilor pentru a spori vizibilitatea brandului.
Monitorizarea și gestionarea reputației brandului pe diferite platforme online și offline.
Alte sarcini după caz.

Dacă ești cel mai bun în ceea ce faci, vino la noi în echipă

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522 E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522
Telefon:
061 033 522
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide