Asistent Personal

Midnight Works
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilitati:

Recepţionarea corespondenței în limba engleza
Comunicarea cu părțile interesate cu privire la nevoile și obiectivele lor
Identificarea, acumularea, analiza, sistematizarea şi prezentarea informaţiei necesare
Finalizarea eficienta și la timp fiecarei sarcini atribuite

Cerinte:

Cunoaşterea limbii române.
Limba engleza B1
Abilităţi avansate de cunoaştere şi utilizare a calculatorului
Vocabular bogat, utilizarea corectă a limbajului în timpul conversaţiilor

Garantăm:

Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
Suntem rezidenți IT Park
Curs deplin de limba engleza
Abonament la sala de sport
Parcare subterana
Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs
Angajare oficială, pachet social inclus
Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
Birou confortabil, cu zonă de relaxare și ceai/cafea, dulciuri și fructe.

Web: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works/
Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul cu poza atasata (obligatoriu) si denumirea functiei la adresa: hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650.
**Vor fi contactate persoanele care au trecut selectia!** E-mail: hr@midnight.works
Telefon: +37369666650
Telefon:
+37369666650
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide