Asistent/ă de proiect or. Edineț

A.O. Asociația Raională de Educare a Adulților “Prutul de Sus”
Oraș: Edineț
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Atribuțiile și sarcinile asistentului de proiect:

Responsabil/ă pentru organizarea activităților proiectului, suport logistic;

Participarea activă la planificarea, monitorizarea și evaluarea proiectului, precum și planificarea și organizarea activităților relevante postului;
Elaborarea, redactarea, expedierea documentelor;

Calificare și pregătirea profesională:

Studii superioare în unul din domeniile: asistență socială, management, drept sau un alt domeniu relevant;
Abilități și cunoștințe profunde de operare a MS Office (e.g. Word, Excel, Power Point);
Cunoașterea limbilor română/ rusă;
Cunoașterea limbii engleza va fi un avantaj
Experiență de lucru în cadrul proiectelor;
Abilități de analiză, sinteză, raportare;
Capacități de organizare a evenimentelor și elaborare a documentelor (scrisori, demersuri alte documente relevante activităților proiectului);

Dosarul de aplicare va conține:

CV-ul candidatului

Candidații vor expedia dosarele la adresa de e-mail: mdareap@gmail.com , cu mențiunea ”Concurs asistent de proiect”, Detalii la număr de telefon 069492492.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide