Art director

RImobel Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Rolul postului:

Art Directorul companiei acționează în esență ca o agenția internă de creație.

Responsabilități:
Conceperea și dezvoltarea materialelor creative pentru mărci și produse
proiectarea designului ambalajelor
Crearea conceptelor pentru promovarea noilor produse
Dezvoltarea materialelor publicitare: clipuri video (storyboard-uri, script-uri), sesiuni foto, bannere online dinamice, conținut pentru rețele sociale, imprimarea materialelor)
Dezvoltarea decorațiunilor pentru vitrine, mobilier a rețelei de magazine
Colaborarea cu agenții și contractorii
Gestionarea subordonaților - designeri și copywriter.

Cerințe:
Experiență într-un post similar minim 2 ani
Experiența în agențiile de publicitate este binevenită
Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj
Creativitate, capacitate de a genera idei
Cunoașterea elementelor de bază ale graficii și tipăririi, proceselor de producție video, cunoștințelor de bază ale marketingului
Posedarea pachetelor grafice și a portofoliilor.
Abilități manageriale

Oferim:
Activitate într-o companie modernă în continuă dezvoltare
Salariu motivant + sistem de bonusare
Evenimente corporative de dezvoltare și recreere
Stabilitate și perspective de creștere
Apreciere și motivare pentru ideile creative
Libertate în acțiune și organizarea lucrului.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la cactusbtm@gmail.com
Persoana de contact:
Victor
Site:
rimobel.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide