Arhitect

Cassa d'Art SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 15000 Până la 30000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Poziția Disponibilă: Arhitect în Construcții Industriale și Civile

Responsabilități:
- Proiectarea și dezvoltarea planurilor și schemelor pentru construcții industriale și civile, respectând cerințele clienților și reglementările locale și naționale.
- Colaborarea strânsă cu inginerii și alte echipe de proiectare pentru a asigura coerența și eficiența proiectelor.
- Supervizarea și gestionarea proiectelor de la concept la finalizare, asigurând respectarea termenelor limită, a bugetelor și a standardelor de calitate.
- Interacțiunea activă cu clienții și alte părți interesate pentru a înțelege nevoile și cerințele acestora și pentru a oferi soluții și consultanță adecvată.

Cerințe:
- Diplomă de licență în arhitectură sau domeniu similar.
Experiență relevantă în proiectarea și gestionarea construcțiilor industriale și civile.
- Cunoștințe solide în utilizarea software-urilor de proiectare asistată de calculator (CAD), precum AutoCAD, Revit etc.
- Abilități excelente de comunicare și gestionare a proiectelor.
- Creativitate și capacitatea de a găsi soluții inovatoare pentru problemele de proiectare și construcție.
- Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a colabora cu diverse persoane și echipe.

Beneficii:
- Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică și în creștere, implicată în proiecte interesante și variate.
- Salariu competitiv și pachet de beneficii.
- Mediu de lucru stimulant și susținător, cu o cultură corporativă orientată spre excelență și inovație.
Cum să Aplicați:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail cassadart@gmail.com
Telefon:
060138080
Persoana de contact:
Dorina Sestrejivitovschii
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide