Analist baza de date furnizori, Chisinau

VEO Worldwide Services
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui profesionist motivat pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău în calitate de Analist baza de date furnizori.
Candidatul ideal va fi responsabil de verificarea și prelucrarea datelor furnizorilor, administrarea informațiilor în sistemul CRM și realizarea rapoartelor periodice pentru a monitoriza evoluția indicatorilor.

Cerințe:

Cunoștințe de Limba Engleză și/sau Franceză;
Competențe tehnice: Excel – nivel mediu, Power Point, Word, CRM;
Abilitati analitice;
Atentie la detalii;
Orientare spre rezultate.

Responsabilități:

Administrarea datelor furnizorilor din sistemul informatic CRM;
Verificarea corectitudinii fișelor furnizorilor (coduri fiscale, adrese, activitate, catergorii de produse);
Realizarea rapoartelor zilnice, săptămânale și lunare pentru a urmări evoluția diferiților indicatori pe care îi furnizează clientului;
Crearea, menținerea și furnizarea de informații prin rapoarte și prezentări (Excel și PPT);
Asigurarea comunicării eficiente cu departamentele operaționale.
Respectarea termenelor limită.

Beneficii:

Tichete de masă;
Training inițial și asistență pe perioada de integrare;
Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
O zi liberă de ziua ta de naștere;
Oportunitatea de activare într-o companie internațională, cu sedii în 8 țări;
Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.
E-mail: lcotovici@veoworldwide.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide