Ajutor de educator

Gradinita nr. 5 "Bucuria" , Sect. Rascani, str. Dimo 3/3
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Grădinița Nr.5 - "Bucuria", din Sectorul Rascani (mun.Chișinău) angajează urgent Ajutor de Educator.

Cerința de bază:
- Să iubești copiii
- Să ai răbdare pentru a-i ajuta în procesul de creștere și pregătire personală
- Sunt binevenite persoanele de orice vîrstă, apte de muncă

Responsabilități:
- Vei ajuta Educatorul cu planificarea activităților zilnice
- Pregatirea materialelor
- Servirea bucatelor, Curățenia în grupă
- Observarea, supravegherea și implicarea în activitățile zilnice ale copiilor

Ce oferim:
- Angajare oficială cu tot pachetul social inclus
- Grafic de muncă luni-vineri (7.30-17.30)

Te asteptam cu drag in echipa noastra!!!
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide