Agent Imobiliar Începător

Remark Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 2000 EUR
Program de muncă: Flexibil
Alăturați-vă echipei noastre prietenoase și participați la atingerea noilor culmi în domeniul imobiliar!

Îți oferim:

Integrare în activitatea imobiliară și instruire personalizata
Training-uri și suport continuu
Venituri generoase din comisioane
Birou modern in cel mai luxos Business Centru al capitalei
Programul de lucru flexibil
Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate
Angajament pe termen lung

Responsabilități:

Identificarea proprietatilor pe piața imobiliară
Prezentarea proprietăților din portofoliul companiei și completarea acestuia cu noi proprietați
Prelucrarea solicitărilor de cumpărare a imobilelor
Introducerea informației în CRM-ul companiei

Dacă vrei o schimbare, așteptăm CV-ul tău la adresa hr@remark.md sau contactează-ne la numărul: 0620-555-17.
E-mail: hr@remark.md
+373 620 555 17
Telefon:
+373 62055517
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide