Agent de pază

Smile Dent
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Responsabilități:

Asigurarea securității și protecția proprietății, personalului și a vizitatorilor;
Monitorizarea și patrularea zonei alocate pentru a detecta activități suspecte sau potențiale amenințări;
Raportarea incidentelor și a situațiilor de urgență către conducere;
Implementarea și menținerea procedurilor de securitate în conformitate cu regulamentele interne și legile în vigoare;
Cooperarea cu echipa de securitate și alte departamente pentru a asigura un mediu sigur și ordonat.

Cerințe obligatorii:

Lipsa antecedentelor penale (prezentarea cazierului judiciar);
Experiență anterioară în domeniul securității;
Abilități de comunicare și de lucru în echipă;
Capacitatea de a rămâne calm și de a acționa eficient în situații de urgență;
Cunoștințe de bază despre procedurile de prim ajutor și de intervenție în caz de urgență.

Program de muncă: În ture.
Locul de muncă: Or. Chișinău, str. Ismail.

Facilități:

Pachet social, salariu competitiv și beneficii atractive;
Tratament stomatologic la prețuri speciale;
Ajutoare materiale cu diverse ocazii;
Oportunități de avansare în cadrul companiei.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la menținerea unui mediu sigur și protejat, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră https://smiledent.peopleforce.io/careers/v/61125-agent-de-paza. APLICĂ AICI
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide