Agent comercial produse cosmetice (Bălți)/ Торговый агент по косметике (Бельцы)

Farmina
Oraș: Bălți
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
CERINȚE:

сunoașterea limbilor de stat și rusă;
abilitatea excelentă de convingere;
abilități de negociere și promovare a produsului;
cunoștințe de operare PC: 1C, MS;
experiență de lucru în calitate de agent comercial sau supervisor – minim 1 an;
automobil propriu – obligatoriu;
responsabil, organizat, comunicabil, rezistență la stress.

RESPONSABILITĂȚI:

identificarea și atragerea potenţialilor clienţi;
menţinerea relaţiei cu clienţii existenţi;
crearea şi distribuirea ofertelor comerciale;
prezentarea produselor;
negocierea şi semnarea contractelor.

OFERIM:

oportunitatea de сreștere profesională și avansare în carieră;
program de lucru: 5/2;
salariu motivant (salariu fix + % din vânzări) se discută la interviu.

Persoanele interesate, sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: hr@farmina.md, cu specificarea postului pentru care candidează.
ТРЕБОВАНИЯ:

знание государственного и русского языков;
отличное умение убеждать;
навыки ведения переговоров по продвижению продуктов;
знание PC: 1С, MS Office;
опыт работы торговым представителем или супервайзером – минимум 1 год;
наличие авто - обязательно;
ответственность, организованность, коммуникабельность, стрессоустойчивость.

ОБЯЗАННОСТИ:

выявление и привлечение потенциальных клиентов;
поддержание отношений с существующими клиентами;
создание и распространение коммерческих предложений;
презентация товаров;
ведение переговоров и подписание договоров.

ПРЕДЛАГАЕМ:

возможность профессионально реализоваться в стабильной развивающейся компании.
график работы: 5/2;
мотивирующая заработная плата (ставка+% с продаж) обсуждается на собеседование.

Заинтересованных лиц просим выслать резюме на e-mail: hr@farmina.md с указанием должности, на которую претендуете. E-mail: hr@farmina.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide