Administrator Complex Turistic Chateau Purcari

Purcari Wineries PLC
Oraș: Ștefan Vodă
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Beneficii:

Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
Mediu de lucru dinamic și provocator
Salariu motivant
Telefonie corporativă
Transport, cazare și prânz asigurate de companie
Regim de lucru: în ture

Responsabilitățile rolului:

Creează orarul de lucru pentru angajații Chateau în conformitate cu operațiunile planificate
Ajustează numărul persoanelor în funcție de necesități
Participă la implementarea promoțiilor de vânzări și contribuie la creșterea vânzărilor prin promovarea serviciilor Chateau Purcari
Gestionează anchetele și reclamațiile oaspeților, de asemenea, este implicat în procesul de rezolvare a solicitărilor, parvenite din partea oaspeților și a angajaților
Este responsabil de supravegherea nivelului stocurilor, precum și pentru comenzile făcute către furnizori
Coordonează și inițiază cumpărăturile pentru banchet atunci când este necesar
Urmărește și coordonează realizarea completă în permanență de curățenie în zonele de care este responsabil (magazin, bar, restaurant, camere)
Organizează săptămânal și lunar inventarierea bunurilor, livrând informația către superior și Contabilitate
Asigură calitatea produselor alimentare și a băuturilor
Comunică direct cu oaspeții pentru a determina nivelul de satisfacție, măsoară rezultatele și stabilește strategii pentru îmbunătățirea calității experienței oaspeților

Cerințe față de candidat:

Experiență în calitate de manager în domeniul Horeca de la 2 ani
Studii superioare
Abilități de comunicare cu diferite categorii de oameni
Abilități de ameliorare a situațiilor tensionate
Disponibilitate de a lucra în regim flexibil și la distanță de locul de trai

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici. E-mail: hr@purcari.wine
Telefon:
068001814
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide