Șofer personal profesional

IMC Group, Holding care activează cu success pe piața Republicii Moldova în domeniile B2B, prestării Serviciilor de Consultanţă, Comerț și Distribuție internațională, Construcții și altele, anunță concurs pentru poziția vacantă:

Calități personale:

  • onestitate, moralitate ridicată, concentrație;·
  • autocontrol emotional,intuiție,capacitatea de a analiza o cantitate mare de informații;
  • organizare, disciplină, energie, forță fizică,viteza de reacție;
  • abilități analitice, predictive;
  • voință puternică.

Cerințe:

  • permis de conducere cat. B;
  • să cunoască foarte bine străzile din mun. Chișinău;
  • să aibă cunoștințe bune despre automobile din clasa premium;
  • abilități excelente de conducere și cunoștințe solide ale regulilor de circulație;
  • abilități bune de comunicare;
  • să nu aveți accidente rutiere;
  • să aveți o conduită responsabilă;
  • să inspirați încredere și siguranță pe parcursul traseului;
  • să aveți experiență în cadrul unui loc de muncă anterior, de acest gen;
  • să aveți disponibilitate pentru a lucra în program prelungit, inclusiv  în weekend-uri și sărbători;
  • să dați dovadă de politețe, decență și amabilitate;

Descrierea jobului:

  • transportarea în siguranță a administratorului companiei;

Dress Code "Business Traditional" obligatoriu.
Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv și angajare oficială;
  • Salariu se discută individual la interviu;
  • Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat,  însoțit de scrisori de recomandare de la angajatorii precedenți.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!

E-mail: receptie@imc.md
Tel.: 078803010

Alte anunțuri publicate de această companie