Agent vinzari Chisinau

Cerințe:

  • Studii superioare finisate sau medii de specialitate;
  • Experienţă în domeniul va constitui un avantaj;
  • Abilităţi de organizare, comunicare verbală şi scrisă, planificare profesională, responsabilitate;
  • Cunoşaterea limbilor româna şi rusa;
  • Permis de conducere cat. B, experință în vînzări minim de 1 an.

Responsabilităţi:

  • comercializarea bauturilor alcoolice
  • pe teritoriul deservit încheierea contractelor noi şi verificarea respectarii de către clienţi a condiţiilor contractuale; colectarea comenzilor de la clienţii deserviţi şi livrarea mărfii; asigurarea achitărilor pentru marfa livrată, etc.

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie tînără, performantă şi în continuă creştere;
  • Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la:
E-mail: hr@bizmarket.md
Tel/fax: 022 784 000, 079421979, 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 022 784 000, 079421979, 079701065

Alte anunțuri publicate de această companie

Vinzator (Bălți)

26 Aprilie 2024
Trimite CV

Hamal

Trimite CV

Casier

Trimite CV

Expeditor

Trimite CV

Vinzator

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide