Agronom Coordonator – Secţia Seminţe
rabota@rabota.md

Compania Independenta de Inspectie TopControl ce presteaza servicii de inspectie, verificare, certificare, supraveghere a marfurilor,  anunta loc vacant pentru functia de:

Asistent(a) (Coordonator)

Responsabilitati de baza:
- Coordonarea şi corespondenţa de intrare şi ieşire formală (email, scrisori, fax).
- Interactiunea cu clientii;
- Mentinerea bazei de date interne;
- Organizarea si planificarea actiunilor;

Cerinte fata de candidat:
- Studii superioare Economice/Agroalimentara/Relatii Internationale si/sau Merceologice;
- Abilitati de comunicare;
- Responsabilitate;
- Spirit de echipă.
- Punctualitate si auto-organizare;
- Cunoasterea limbilor Engleza, Rusa, Romana;
- Cunoasterea MS Office;

Beneficii:
- Compania ofera pachet social deplin;
- Salariul stabil.
- Mediu de lucru atractiv, echipă tânără și dinamică;

Experienta de munca in domeniu reprezinta un avantaj, dar nu este obligatoriu.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: victor.stetiuc@topcontrol.md

victor.stetiuc@topcontrol.md

Отправить CV

Связаться без CV
Приложение Rabota.md
быстро сообщит вам о появлении новых вакансий в Молдове!

Похожие вакансии

x

Прикрепить CV
x

Отправить отклик

Помните, что на отправленное вами резюме, работодатели реагируют в несколько раз чаще. Отправить CV!