Specialist vânzari prin telefon (Ru/Ro)

Alătură-te unei echipe dinamică și plină de viață care îți va deschide ușa către succes!

Dacă te regăsești în domeniul vânzărilor și ești o persoană organizată, cu abilități excelente de comunicare, noi te invităm cu căldură să faci parte din familia noastră!

Ce oferim:

  • Contract de muncă stabil și pachet social complet;
  • Flexibilitate în programul de lucru: 6 sau 8 ore/zi, adaptat nevoilor tale personale;
  • Salariu fix plus bonusuri atrăgătoare, în funcție de performanță;
  • Tichete de masă pentru a-ți face pauzele mai plăcute;
  • Instruire gratuită în domeniul vânzărilor;
  • Training-uri specializate pentru a-ți dezvolta abilitățile;
  • Oportunități de creștere și avansare în carieră;
  • Un mediu de lucru prietenos și dinamic.

Cerințe față de candidat:

  • Fluență în limbile română și rusă;
  • Abilități solide de operare a calculatorului;
  • Responsabilitate, inițiativă și o atitudine prietenoasă;
  • Orientare către obținerea rezultatelor.

Responsabilități:

  • Contactarea clienților noi și existenți prin telefon, cu entuziasm și profesionalism;
  • Consultarea și promovarea serviciilor noastre, găsind soluții adaptate fiecărui client;
  • Înregistrarea și gestionarea comenzilor cu atenție și precizie.
Expediază CV-ul la adresa: hr@viatelbpo.com.
Sau contactează-ne! 060668003
Oficiul se află la Buiucani.

Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o experiență de vânzări cu adevărat remarcabilă!

E-mail: hr@viatelbpo.com
060668003

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide