Șofer Categoria «CE»

Compania SRL IMEXAGRO este în căutare de persoane ambițioase pentru ocuparea funcției vacante de:

CERINȚE:

  • Punctualitate, atenție, onestitate, responsabilitate;
  • Experiență de cel puțin trei ani.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Locul de reședință al șoferului regiunile Vulcănești, Taraclia, Cahul, Comrat, Cimișlia sau regiunea Chișinău
  • Camioane Mercedes Euro 6 (semiremorcă) si Scania Euro 6 (locomotivă cu abur - hidraulică cu trei căi)
  • Prezența obligatorie a experienței de lucru pe camion, Permis de conducere (CE), Card tahograf, Certificate competenta profesionala (ANTA), Aviz medical, Aviz narcologic precum și atitudine atentă față de autovehiculul și menținerea curățeniei;
  • Direcția principală este Giurgiulești, rutele către România sunt rareori posibile.
  • Principalele tipuri de marfă: cereale către port, mărfuri ambalate (totul în afară de metal, piatră zdrobită și cărbune).

CONDIȚII DE LUCRU:
Pachet social complet, salariu stabil + bonusuri la sfârșitul anului

Candidatii sunt rugati sa expedieze CV-urile la adresa info@imexagro.md, indicand in subiectul mesajului denumirea pozitiei, sau sa ne contacteze la nr. de telefon: 069333091.

E-mail: info@imexagro.md
069333091

Alte anunțuri publicate de această companie