COO - Chief Operating Officer

LH 47
- это международное архитектурное бюро, лидеры рынка.

Мы завоевали национальное и международное признание,
Спектр наших направлений - жилая, промышленная, коммерческая архитектура.

Мы расширяем нашу команду,
сегодня - наши филиалы в 3 странах,
а в запуске - еще 8!

Ты можешь присоединиться к нам в команду:

Международное архитектурное бюро LH 47 растет и расширяет свои направления,
В связи с этим открыта новая вакансия - Операционный Директор.

Обязанности

  • Операционное управление
  • Постановка регулярного менеджмента
  • Общее руководство финансово-экономической деятельностью, обеспечение финансовой устойчивости компании, оптимизация операционных издержек
  • Управление автоматизацией процессов, внедрение цифровых решений
  • Оптимизация бизнес-процессов, направленных на повышение прибыли
  • Координация и контроль формирования и исполнения бюджета компании
  • Создание системы эффективного и прибыльного использования ресурсов
  • Постановка и методический контроль поставленных задач
  • Организация работы и эффективное взаимодействие всех бизнес-единиц структурных подразделений
  • Построение эффективного механизма принятия регулярных управленческих решений

Требования

  • Опыт успешного операционного управления
  • Практический опыт постановки системы регулярного менеджмента и наличие оцифрованных результатов
  • Сильные управленческие навыки, уверенность, умение защищать свою позицию и брать ответственность
  • Опыт в ведение проектной и процессией деятельности (навыки в ведение проектов по системе Agile, WaterFall)
  • Знание языков: RU, RO, ENG

Что мы дадим

  • Официальное трудоустройство
  • Возможность выбора графика (гибкий/ фиксированный)
  • Возможность работы в гибридном формате (из офиса/ удаленно)
  • Обучение внутри команды, а также возможность участия на корпоративных курсах с командой
  • Участие на архитектурных конференциях в стране и за ее пределами
  • Офис в самом центре с лучшей панорамой города - (наш адрес: Вероника Микле 11)
  • Членство в бизнес-сообществах (детали расскажем на собеседовании)
  • Зарплата и детали оговариваются на собеседовании

Как откликнуться:
Выберите для себя самый удобный и быстрый вариант связи с нами:
Тема письма "СОО" на ecaterina.snurenco@lh47arch.com

  • Вышлите ваше CV c 2-3 предложениями о себе и почему хотите к нам
  • Вышлите ваше портфолио с проектами
  • Позвоните нам по номеру +37378103519 (Екатерина)

О нас:
Сайт LH 47
Instagram LH 47
Instagram основателя - Сергей Мырза

Biroul internațional de arhitectură „LH47” dezvoltă noi direcții de activitate și anunță concurs de selectare a candidaților pentru poziția de COO.

Responsabilități:

  • implementarea managementului operațional în cadrul companiei;
  • organizarea unui sistem de management regulat;
  • exercitarea conducerii generale asupra activității economice și financiare, asigurarea stabilității financiare a companiei, optimizarea costurilor operaționale;
  • gestionarea automatizării proceselor, implementarea soluțiilor digitale;
  • optimizarea proceselor de afaceri orientate spre creșterea profitului;
  • coordonarea și controlul formării și executării bugetului companiei;
  • construirea unui sistem eficient și avantajos de utilizare a resurselor;
  • stabilirea sarcinilor și controlul sistematic asupra îndeplinirii lor;
  • organizarea activității și asigurarea conlucrării eficiente între toate subdiviziunile companiei;
  • elaborarea unui mecanism eficient de luare a deciziilor manageriale.

Cerințe:

  • experiența anterioară relevantă în domeniul managementului operațional;
  • experiența practică de organizare a unui sistem de management regulat și existența unor rezultate în format digital;
  • competențe manageriale solide, încredere în sine, perseverență, capacitatea de asumare a răspunderii;
  • experiență în realizarea activității de planificare și proiectare (utilizînd metodologiile Agile, WaterFall);
  • cunoașterea limbilor română, rusă și engleză.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii;
  • posibilitatea de a opta pentru un program de muncă fix sau flexibil;
  • posibilitatea de a lucra în regim hibrid (combinînd munca la birou cu cea de la distanță);
  • instruire la locul de muncă și traininguri corporate;
  • șansa de a participa la conferințe de arhitectură în țară și în străinătate;
  • un birou în centrul capitalei cu cea mai bună vedere panoramică a orașului (situat pe Veronica Micle, 11);
  • șansa de a obține un card de membru în comunitățile de afaceri (detaliile se vor oferi în cadrul interviului);
  • salariul mărimea căruia se va negocia în cadrul interviului.

Poți să aplici pentru această poziție folosind una din următoarele opțiuni:

  • expediază CV-ul însoțit de o scurtă prezentare a ta și motivul pentru care vrei să lucrezi alături de noi la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com specificînd în subiectul mesajului postul pentru care aplici „COO”;
  • expediază portofoliul cu proiectele realizate de tine la adresa electronică: ecaterina.snurenco@lh47arch.com;
  • sună la numărul de telefon: +373 78103519 (Ecaterina).

Mai multe informații despre noi găsești aici:
pagina web a companiei
contul de Instagram al companiei
contul de Instagram al fondatorului companiei Sergiu Mîrza

E-mail: ecaterina.snurenco@lh47arch.com
+373 78103519

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide