Manager de vănzări | торговый агент

Silcatex
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 9000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania, distribuitor de produse textile, anunță post vacant pentru funcția de:
Manager de vănzări: mun. Chisinau

Responsabilități:
-Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
-Сolectarea comenzilor de la clienți;
-Livrarea comenzilor la clienti;
-Aranjarea și menținerea ordinii mărfurilor în sala comercială a clientului.

Cerinţe:
-Experienţă în domeniul vânzărilor (preferențial);
-Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator (Windows, MS Office);
-Permis de conducere cat. B

Se oferă:
-Salariu competitiv de la 8000 lei + bonus de performanţă;
-Compensarea cheltuielilor pentru telefonia mobila;
-Pachet social deplin.
-Automobil de serviciu

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul cu fotografie adresa de e-mail: silcatex@gmail.com

Компания, дистрибьютор непродовольственных товаров, объявляет о вакансии:
Торгового представителя: г. Кишинев

Обязанности:
-Поддерживание отношений с существующими клиентами в подотчетном регионе
-Сбор заказов клиентов
-Доставка товаров клиентам
-ответственность за надлежащую выкладку товаров на полках клиента
-контроль остатков товара в магазинах
-ведение установленной отчетности
Требования:
-опыт работы в розничных продажах в качестве торгового представителя, приветствуется
-водительское удостоверение категории В.
-русский, румынский

Условия:
-Стабильная заработная плата от 8000 леев + бонусы за достигнутые успехи.
-Компенсация затрат на мобильную связь.
-Полный соц. пакет.
-Служебный автомобиль

Просьба, заинтересованным лицам отправлять своё резюме с фотографией на e-mail: silcatex@gmail.com
Telefon:
079772280
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide