Șef Departament Vânzări la FluxMester

FluxMeșter angajează:

Salut! Suntem FluxMester, o companie renumită în producția de ferestre din PVC și aluminiu, și căutăm un lider dinamic și dedicat pentru a conduce departamentul nostru de vânzări. Dacă ești pasionat de vânzări, ai o viziune strategică și capacitatea de a motiva și ghida o echipă spre succes, te invităm să aplici pentru acest post!

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări pentru a atinge și depăși obiectivele companiei.
  • Supervizarea și coordonarea echipei de vânzări, asigurându-te că fiecare membru își atinge potențialul maxim.
  • Identificarea și explorarea noi oportunități de afaceri și parteneriate pentru a extinde baza de clienți și a crește vânzările.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a adapta strategiile și a menține un avantaj competitiv.
  • Colaborarea strânsă cu alte departamente pentru a asigura o coordonare eficientă a activităților și o experiență excelentă a clienților.

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-un rol similar de conducere în domeniul vânzărilor, preferabil în industria construcțiilor sau a produselor similare.
  • Abilități excelente de comunicare, negociere și leadership.
  • Capacitatea de a dezvolta strategii și de a le implementa cu succes pentru a atinge obiectivele stabilite.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra eficient sub presiune.
  • Experiență în gestionarea și dezvoltarea unei echipe de vânzări performante.
  • Diploma de studii superioare în domeniul afacerilor, marketingului sau a unei discipline relevante.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie inovatoare și în creștere, cu o reputație solidă în industrie.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulativ, cu o echipă dedicată și talentată.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.

Dacă ești pregătit să preiei conducerea într-un departament vital pentru succesul unei companii de top, te încurajăm să aplici pentru acest post. Trimite-ne CV-ul tău și o scurtă scrisoare de intenție la adresa noastră de email fluxmester@gmail.com.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să discutăm mai multe despre cum te poți alătura echipei noastre FluxMester și să contribui la creșterea și succesul nostru pe piață!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide