Product manager electrocasnice

Hi-Tech Group SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Незак. высшее
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania Hi-Tech specializată în distributia produselor electrocasnice este in cautare de Product Manager Electrocasnice

Cerinţe fața de candidat:

Studii superioare sau medii speciale;
Pasiunea de a lucra cu oamenii;
Persoană punctuală, responsabilă, sociabilă;
Experienţa de lucru min. 1 an in domeniu:
Cunoasterea practica analizei ABC-XYZ, realizeaza forcasturi de marfa;
Cunoasterea metodelor de analiza a cererii de consum si activitatilor al concurentilor;
Cunoasterea elementelor de baza ale marketingului;
Cunoasterea PC-lui la nivel avansat (MS Office, 1C etc.);
Abilități de analiza si comunicare, punctual, responsabil, de a lucra independent și în echipă;
Dorinta si capacitate de a invata repede;
Cunoasterea limbilor romana, rusa.

Responsabilităţi principale:

Analizeaza piata de produse si furnizori de produse electrocasnice;
Analizeaza competitia din punctul de vedere al preturilor si varietatii produselor;
Urmareste cerintele clientilor activi in piata de produse electrocasnice;
Analizeaza rapoarte de vanzari, comenzi si concluzioneaza asupra potentialului unei nise si asupra produselor potrivite;
Realizeaza promotiile pentru categoria de produse electrocasnice;
Realizeaza forecast pentru promotii, produse noi, stocuri, vanzari, promovarea pe site a unui produs/e;
Realizeaza forcasturi de marfa si masoara eficacitatea promotiilor;
Gestioneaza pozitionarea produselor electrocasnice in piata si targetarea acestora;
Negociaza cu furnizorii si producatorii asupra produselor de care este raspunzator;

Oferim:

• Program deplin de lucru;
• Salariul motivant, acces la traininguri și școlarizări organizate în cadrul companiei Hi-Tech;
• Pachet de compensare atractiv;
• Posibilităţi de dezvoltare;
• Pachet social inclus;
• Lucrul într-un colectiv tânăr şi prietenos;
• Programul de lucru de luni pina vineri de la 9.00 pina la 18.00.

Puteți afla mai multe despre noi, accesind: www.h-t.md/about
Telefon:
061000750
Persoana de contact:
Eugen
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide