Specialist Marketing - Social Media (SMM)

Responsabilități:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pe platformele de social media.
  • Gestionarea și actualizarea conturilor de social media ale companiei.
  • Crearea și distribuirea conținutului relevant și atractiv pentru publicul țintă.
  • Monitorizarea performanței campaniilor de social media și analiza rezultatelor.
  • Interacțiunea cu audiența și gestionarea feedback-ului pe platformele de socializare.
  • Colaborarea cu colegii de marketing și creație pentru a asigura coerența mesajelor și a brandului.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în SMM sau domenii relevante de marketing digital.
  • Cunoașterea platformelor de social media și abilități avansate în gestionarea conturilor.
  • Abilități puternice de redactare și creație de conținut.
  • Înțelegerea tendințelor în marketingul pe social media și adaptarea la schimbări.
  • Abilități analitice pentru evaluarea performanței campaniilor și interpretarea datelor.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și training în domeniul SMM.
  • Mediu de lucru dinamic și echipă inovatoare.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.

hr@vitra.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть