Muncitor Auxiliar în Secția de Producție - Linia de Vopsit

Responsabilități:

  • Asistarea operatorului în procesul de vopsire a elementelor metalice conform procedurilor stabilite.
  • Responsabilitatea pentru încărcarea și descărcarea elementelor metalice de pe linia de vopsit.
  • Asigurarea curățeniei și ordinii în jurul liniei de producție.
  • Lucrul în echipă cu operatorii și ceilalți membri ai personalului de producție.

Cerințe:

  • Experiență anterioară într-o poziție similară este un avantaj, dar nu obligatorie.
  • Abilitatea de a efectua sarcini fizice, inclusiv încărcarea și descărcarea elementelor metalice.
  • Atitudine pozitivă, dorință de a învăța și de a contribui la echipă.
  • Respectarea regulilor de siguranță și a procedurilor de lucru.

Beneficii:

  • Pachet salarial atractiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru stabil și echipă colaborativă.
  • Beneficii suplimentare, inclusiv bon de masă.

hr@vitra.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть