Inginer Dezvoltare Produs

Poziția de Inginer Dezvoltare Produs are ca obiectiv proiectarea de produse și urmărirea lor în cadrul segmentelor de producție, începând cu faza de ofertă, prototip, pană la producția în serie.

Responsabilități:

  • Proiectarea și dezvoltarea elementelor și componentelor construcțiilor metalice, elaborarea schițelor tehnice;
  • Modelarea 3D a elementelor și componentelor produselor;
  • Elaborarea schemelor tehnologice pentru secția de producere;
  • Dezvoltarea de soluții inovative;
  • Folosește programe, calcule și norme de proiectare;
  • Urmărește produsul în timpul și după producție;
  • Testează produsele.

Cerinţe:

  • Studii superioare tehnice;
  • Avantaj experiența în domeniu;
  • Cunoștințe foarte bune de desen tehnic;
  • Cunoştinţe de operare CAD programe;
  • Gândire analitică, atenţie la detalii;
  • Responsabilitate, corectitudine şi seriozitate;
  • Cunoștințe generale design  produs și proces.
  • Permis de conducere cat. B;

Oferim:

  • Salariu competitiv, pachet social deplin;
  • Recompense și bonusuri de motivare suplimentară;
  • Bon de masă, telefon de serviciu;
  • Automobil pentru deplasări de serviciu;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Posibilitate de a lucra într-o companie cu peste 80 angajați.

Persoanele cointeresate le rugăm să expedieze CV-ul cu poza la adresa electronică: hr@vitra.md.
De mentionat OBLIGATORIU în subiectul scrisorii pentru ce post vacant optaţi.

hr@vitra.md

Прикрепить CV Создать CV
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Создайте лучшее CV в Молдове!

Заполните CV на Rabota.md
и в один клик отправляйте в любую компанию!

Это займет 10 минут

У вас уже есть CV на нашем сайте?
Войти на сайт

Создать CV

Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть