Inginer tehnician (deservire) case de marcat

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!

La noi poți munci într-o ambianță plăcută, în birouri moderne dotate cu de toate pentru dezvoltarea ta, alături de oameni frumoși și prietenoși.

“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Îţi doreşti să faci parte dintr-o echipă tînără, profesionistă, dinamică şi unită, să îţi construieşti o carieră într-un domeniu de perspectivă într-o companie care îţi oferă şansa de a te dezvolta profesional şi personal?

Atunci aplică CV tău pentru postul vacant de Inginer tehnician (deservire) case de marcat.

Responsabilități:

  • Instalări, evaluări tehnice;
  • Întreținerea tehnici de birou și a echipamentelor POS în magazine;
  • Verificări periodice, intervenții corective pentru echipamentul instalat.

Cerințe:

  • Studii în domeniul tehnic, telecomunicații;
  • Experiență în Service echipamente POS și calculatoare;
  • Cunoștințe în programul 1C;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Limba engleză constituie un avantaj;
  • Punctual, responsabil;
  • Carnet de conducere categoria B.

Oferta și beneficii:

  • Angajare oficială cu întreg pachet social
  • Salariu: 12000 lei
  • Tichete de masă – 60 lei/zi
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Prime oferite de sărbători
  • Oportunități de dezvoltare personală și de promovare
  • Lucru preponderent de la birou, cu ieșiri teritoriu.

Grafic de lucru:

  • Luni - vineri 08.30 -17.30.

Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul la adresa de e-mail: cv_hr@grossell.com, cu indicarea postului pentru care aplică, sau ne puteti contacta la numarul de telefon: (+373) 78 770 461 / (+373) 78 770 616.

Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu.

Telefon: (+373) 78 770 461 / (+373) 78 770 616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть