Fotograf de produs

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, în birouri moderne dotate cu de toate pentru dezvoltarea ta, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Căutăm fotograf de produs!
Global Store te vrea  în echipă, dacă ești creativ și talentat!

Cunoștințe și competențe:

  • Experiența profesională în fotografie (prezentare a portofoliului)
  • Experiența în programa 1C (constituie un avantaj)
  • Experiența în prelucrarea imaginilor în Adobe Photoshop
  • Abilități de a folosi iluminarea corectă în fotografierea produselor
  • Creativitate, atenție la detalii

Responsabilități:

  • Fotografierea produselor (mărfurilor, obiectelor) în studiou, dar și în locații externe
  • Editarea, retușarea fotografiilor după anumite necesități
  • Selectarea tehnicilor de iluminare necesare pentru a crea imagini calitative
  • Încărcarea imaginilor pe site-ul companiei dar și în programa 1C
  • Codificarea produselor prin intermediul diverselor surse
  • Căutarea imaginilor în internet (în lipsa produselor de facto)
  • Lucru privind monitorizarea produselor lipsa în stoc

Condiții de muncă:

  • Aparataj foto și iluminație modernă de ultimă generație (oferite de companie)
  • Angajare oficială, cu întreg pachet social
  • Salariu motivant (negociabil) cu posibilități de avansare
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store
  • Participarea la traininguri, instruiri și evenimente specifice activității
  • Lucru într-o echipă profesionistă și progresivă
  • Tichete de masă - 60 lei/zi
  • Regim de muncă: 5/2

Dacă ai experiența descrisă mai sus, nu ezita să expediezi CV la adresa de e-mail, cu indicarea postului pentru care aplici. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu!

E-mail: cv_hr@grossell.com
Tel.: 078 770 461; 078770 616

Te așteptăm cu drag în echipa noastră!

Telefon: 078 770 461; 078 770 616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Schimbator Studio

Schimbator Studio • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть