Casier: Ciocana, Poșta Veche, Botanica

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută,  alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces.”

În cadrul rețelei de magazine Global Store, se anunță post vacant de Casier (produse nealimentare) pentru magazinul GS:

Responsabilități:

  • Deservirea cumpărătorilor la nivel înalt;
  • Scanarea mărfii, primirea banilor de la cumpărător, eliberarea restului și a bonului;
  • Pregătirea surselor bănești pentru a fi încasate.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Abilităţi de comunicare, bunavoință, amabilitate, politețe;
  • Punctualitate, responsabilitate.

Oferim:

  • Pachet social asigurat;
  • Salariul: de la 9500 lei;
  • Tichete de masă – 60 lei/zi;
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store;
  • Prime oferite de sărbători;
  • Oportunități de dezvoltare personală și de promovare;
  • Instruire și școlarizare.
Program de muncă:
  • Grafic 2/2, de la 08:30 până la 21:00.

Candidatii care corespund cerintelor, sunt rugati sa expedieze CV-ul cu anexarea pozei la:
E-mail: cv_hr@grossell.com.
Tel.:  078 770 461, 078770616.

Telefon: 78 770 461, 078770616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть