Contabil Senior

Veo Worldwide Services, parte a Grupului NOZ și lider pe piața europeană de destocaj, beneficiază de peste 17 ani de expertiză în optimizarea stocurilor nevândute. Ne adresăm proprietarilor de afaceri oferind soluții eficiente pentru gestionarea surplusurilor din colecții anterioare, sau comenzi anulate, contribuind astfel la optimizarea performanței lor operaționale.

Misiune: Să fim lideri mondiali în destocaj, impunând standarde de excelență și inovație în industrie.

Viziune: Sub deviza „No waste. Just value.”, ne angajăm să maximizăm valoarea resurselor, aptitudinilor și ideilor, cultivând o cultură a sustenabilității și eficienței. Mizăm pe dezvoltarea continuă a echipei noastre, promovând spiritul de inițiativă și colaborarea.

La Veo Worldwide, depășim granițele destocajului, contribuind la un viitor sustenabil și eficient. Alătură-te echipei noastre pentru a explora potențialul tău într-un mediu dinamic și inovator.

Suntem în căutarea unui Contabil Senior talentat și dedicat pentru a se alătura echipei noastre internationale.

Pentru reușită în această misiune ai nevoie de:

  • Studii și cunoștințe solide în domeniul contabilității;
  • Experiență relevantă de minim 3-5 ani în domeniul contabil;
  • Cunoștințe de limbă Franceză la nivel mediu (A2);
  • Spirit analitic, atenție la detalii, maturitate și capacitate bună de organizare;
  • Cunoastere pachtului Ms. Office precum si utilizarea programelor informatice de contabilitate (programul 1.c sau alte programe contabile).

În calitate de Contabil Senior, vei avea următoarele responsabilități:

  • Pregătirea închiderilor lunare, incluzând controlul de conturi (venituri și cheltuieli), calcul și înregistrare de provizioane, ajustare depreciere, analiză a variațiilor, controlul conturilor de taxe și salarii;
  • Elaborarea bilanțului anual și a rapoartelor financiare corespunzătoare;
  • Comunicare eficientă în cadrul echipei și cu alte departamente;
  • Optimizarea și participarea activă conform procedurilor de lucru;
  • Îndeplinirea altor activități adiționale ce pot apărea în cadrul departamentului.

Și pentru că valorificăm implicarea și dorința de a învăța, oferim următoarele beneficii:

  • Salariu avantajos;
  • Tichete de masă;
  • Training inițial și asistenta pe perioada de integrare;
  • Oportunități reale de dezvoltare a unei cariere într-un mediu profesionist, alături de echipe internaționale de succes;
  • Zi liberă de ziua ta de naștere;
  • Posibilitatea de participare la activități, concursuri, animații în cadrul diverselor proiecte HR.

Dacă te regăsești în această descriere și ești pregătit să te alături echipei noastre, te încurajăm să aplici pentru acest rol.

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Jizdan & Partners

Contabil senior

Jizdan & Partners • Сегодня, Кишинев

Отправить CV
Kaufland

Contabil Senior (f/m)

Kaufland • Сегодня, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть