Biolog/ă medical/ă în laborator (Chișinău)

Rețeaua Națională de centre medicale Clinica Sante angajează:

Candidaţii selectaţi vor avea posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist.

Pe cine căutăm:

  • O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă, organizată, punctuală.

Cerinţe:

  • Studii universitare finisate (medicale).
  • Specializare USMF - Diagnostic de laborator ciclul I si II.
  • Stagiu de muncă în domeniu.
  • Categorie de calificare - prezintă un avantaj.
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Efectuarea probelor biologice;
  • Validarea tehnică a rezultatelor;
  • Îndeplinirea tuturor cerinţelor sistemului calităţii.
  • Efectuează analize de laborator şi utilizează aparatura necesară acestora (mentenanţă, control etc.);
  • Menţine înregistrările în domeniul calităţii;
  • Cunoaşte şi respectă principiile sistemului de management al calităţii;
  • Respectă codului de deontologie profesională şi normele care reglementeză profesia de medic specialist în R. Moldova.

Ce oferim?

  • Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute.
  • Şansa de a face parte dintr-o echipă tînăra și dinamică.

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 079774114.

Resurse umane:
Telefon: 079774114
E-mail: hr@clinica-sante.md
Web: http://www.sante.md/

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть