Medici specialiști

Rețeaua Națională de centre medicale Clinica Sante angajează:

Oferim salarii atractive, condiții de muncă aliniate la standardele de calitate europene, apreciere și un management axat pe parteneriat și munca în echipă.

Pentru Centrele  Medicale ale Cinicii Sante angajăm medici specialiști pentru următoarele specialități:

  • Ginecolog
  • Urolog
  • Endocrinolog
  • Reumatolog
  • Pediatru
  • Internist
  • Dermatolog

Pe cine căutăm:

  • O persoană cu experienţă în domeniu, responsabilă;
  • Eficienţă şi organizare a timpului de muncă.

Cerinţe:

  • Studii universitare medicale.
  • Stagiu de muncă în domeniu.
  • Categorie de calificare.
  • Membru al asociaţiilor/reţelelor profesionale naţionale şi internaţionale prezintă un avantaj.
  • Cunoaşterea limbilor română şi rusă.

Responsabilităţi:

  • Efectuează consultaţii medicale pentru pacienţi.
  • Determinarea corectă a diagnosticului confirmat de investigațiile recomandate pacienților şi prescrierea unui tratament pentru pacient în conformitate cu protocoalele medicale.
  • Respectă codul de deontologie profesională şi normele care reglementeză profesia de medic specialist în R. Moldova.

Ce oferim:

  • Un pachet salarial în concordanţă cu performanţa şi rezultatele obţinute.
  • Dezvoltare continuă personală şi profesională.
  • Şansa de a face parte dintr-o echipă de profesioniști.

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 079774114.

Toate aplicațiile vor fi tratate cu maximă confidențialitate.

E-mail: hr@clinica-sante.md
Telefon: 079774114

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть