Recepționer în instituție medico-sanitară or. Chișinău

Rețeaua Națională de centre medicale Clinica Sante angajează medici specialiști:

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență în domeniu (medical) este binevenită;
  • Abilități de comunicare eficientă, negociere;
  • Persoană energică, responsabilă, binevoitoare;
  • Cunoașterea limbilor română şi rusă;
  • Abilităţi de lucru la PC (Microsoft Office)
  • Responsabilități:
  • Consultarea clienților cu referire la serviciile medicale prestate de către instituția medicală;
  • Programarea pacienţilor la medicii specialiști în sistemul informațional;
  • Înregistrarea pacienţilor în sistemul informațional al clinicii;
  • Preluarea şi direcţionarea apelurilor telefonice.

Beneficii oferite:

  • Salariu atractiv, pachet social
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii medicale la standarde internaționale
  • Lucru într-o echipă tînără și foarte dinamică

Grafic de lucru:

  • Luni – vineri: 08:00-17:00
  • Sîmbătă (2 sîmbete din lună): 08:00 – 13:00

CV-urile se recepţionează la adresa de e-mail: hr@clinica-sante.md (vă rugăm să indicaţi poziţia pentru care aplicaţi). Pentru mai multe informații puteți contacta Departamentul resurse umane la următoarul număr de telefon: 079774114.

Resurse umane:
Telefon: 079774114
E-mail: hr@clinica-sante.md
Web: http://www.sante.md/

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть