Vînzător-Consultant în filiala - Sîngerei

Fabrica de producere Ferestre și Uși Grafitex-Cons angajează:

Fabrica de Ferestre și Uși „Grafitex-Cons”, a fost fondată în anul 2009, și de-a lungul anilor se află într-o permanentă dezvoltare, cu un colectiv de peste 50 de persoane, filiale în 11 orașe din Moldova.
Angajăm Vînzător - Consultant în or. Sîngerei în filiala amplasată în regiunea Autogara/Piața.

Compania oferă:

  • Pachet social + încorporare oficială.
  • Salariu atractiv, care este compus din partea fixă de 4500 lei + procent din vînzări.
  • Dezvoltarea profesională continuă: trainig/seminar/cursuri din contul companiei.
  • Graficul de muncă - Marți - Duminică 08.30 - 14.30, Luni - zi liberă.

Responsabilități:

  • Promovarea serviciilor companiei prin realizarea ofertelor clienților potențiali și cei existenți.
    Prelucrarea clienților de la momentul întrării în oficiu și suportul pînă la executarea lucrărilor.
  • Realizarea planului de vînzări prin vînzarea de servicii.

Cerințe:

  • cunoașterea limbilor rusă și română;
  • bune cunoștințe de utilizare a programelor 1C, Excel, Word;
  • lucru cu rețelele de socializare;
  • experiența în domeniu va constitui un avantaj.

Așteptăm CV la poștă electronică sau puteți afla informație suplimentară la nr. 069721021, Dumitru - între orele 08.00-17.00.

E-mail: nittadmitri@grafitex.md
+373 69 721021

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide