UI/UX Designer (mobile games)

Echipa Midnight Works angajează un nou coleg care i se va alătura în calitate de UI/UX Designer.

Responsabilități:
- Crearea design-urilor originale UI/UX pentru jocuri
- Definirea și dezvoltarea unor design-uri vizuale de calitate înaltă de la concept până la execuție
- Identificarea problemelor de proiectare și elaborarea soluțiilor relevante

Cerințe:
- 1+ ani experiență în app design/ web design
- Experiență de lucru în domeniul jocurilor- avantaj
- Experiență de lucru cu principiile de design responsive
- Bune abilități de comunicare și colaborare
- Capacitatea de a lucra în mod independent

Beneficii:
- Posibilitatea de a fi parte a unei companii cunoscute la nivel internațional
- Suntem rezidenți IT Park
- Curs deplin de limba engleza
- Abonament sala de sport
- Pizza party lunar in incinta companiei
- Parcare subterana (50% achitat de companie)
- Salariul flexibil, stabilit de comun acord în dependență de aptitudinile Dvs.
- Angajare oficială, pachet social inclus
- Program de muncă stabil: 9:00-18:00, luni-vineri
- Colectiv tânăr, amabil și sociabil
- Activități de Team-building

Pentru a face parte din echipa Midnight.Works, expediați CV-ul la adresa:hr@midnight.works sau sunați direct la numărul: +37369666650

Команда Midnight Works нанимает UI/UX дизайнера!

Обязанности:
- Создание оригинального UI/UX дизайна для мобильных игр
- Опыт работы в сфере игр - преимущество
- Определение и разработка высококачественного визуального дизайна от концепции до воплощения
- Выявление проблем проектирования и разработка соответствующих решений

Требования:
- Опыт работы в дизайне приложений или веб-дизайне от 1 года
- Опыт работы с принципами адаптивного дизайна
- Хорошие навыки общения и сотрудничества
- Способность работать самостоятельно

Что мы можем предложить:
- Возможность стать частью всемирно известной компании
- Мы резиденты IT Park
- Курс Английского языка
- Абонемент в спортзал
- Ежемесячные pizza party в кругу компаний
- Подземный паркинг (50% оплата со стороны компании)
- Гибкая заработная плата, согласованная в зависимости от ваших навыков
- Официальное трудоустройство, социальный пакет включен
- Стабильный график работы: 9:00-18:00, понедельник-пятница
- Молодой, добрый и общительный коллектив
- Командообразующие мероприятия

Чтобы стать частью команды Midnight.Works, отправьте свое резюме по адресу: hr@midnight.works или позвоните по номеру: +37369666650

hr@midnight.works

Tel.: +37369666650

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Digital Marketing

26 Septembrie 2022
Trimite CV

Unity Developer

Trimite CV

iOS Developer

Trimite CV

Roblox Game Developer

Trimite CV

Editor Video

Trimite CV
Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul