Tapițer de mobilier moale

Fabrica de mobilă TANDEM are peste 21 de ani de experiență pe piața mobilei din Republica Moldova și România, cu o rețea de 7 magazine în diferite orașe (Chișinău, București, Brașov, Oradea).

Responsabilități:

  • Executarea unui sir de operațiuni pentru producția scaunelor (verificare materie prima,încleiere poliuretan,tapițare,asamblare scaun).
  • Asigurarea și respectarea standardului de calitate.
  • Respectarea și îmbunătățirea procesului tehnologic.
  • Menținerea unui loc de muncă curat și ordonat.
  • Respectarea regulilor și funcțiilor stabilite.

Cerințe pentru candidați:

  • Are experiență în domeniul tapităriei și poate demonstra abilități de mână bune.
  • Are o bună înțelegere a metodelor și materialelor de tapitare.
  • Este capabil să lucreze într-un mediu de ritm rapid și să respecte termenele limită.
  • Are o atenție deosebită la detaliu și se mândrește cu calitatea lucrării sale.
  • Cunoștințe de bază despre materiale, structura mobilierului și tehnologiile de producție.

Ce oferim:

  • Salariu motivant.
  • Angajare oficială, pachet social complet.
  • Oportunități de creștere profesională și de carieră.
  • Un loc de muncă modern și confortabil, echipat cu tot ce este necesar pentru realizarea cu succes a sarcinilor de muncă.
  • Participarea la proiecte interesante și diverse, posibilitatea de a implementa propriile idei și tehnologii.
  • Posibilitatea de a achiziționa produsele companiei la preț redus și în rate.

Dacă aveți competențe profesionale și experiență în domeniul mobilierului moale și sunteți gata să participați activ la dezvoltarea de noi produse și tehnologii, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de e-mail hr@tandem.md.

Locul de muncă: Chișinău.

Vă dorim mult succes!

E-mail: hr@tandem.md
Telefon de contact: 078057772
Web: www.tandem.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide