Specialist Vânzări

ARHYGEEA SRL – (marca AMBERA). Una dintre companiile lider de pe piața Moldovei pentru producerea de uleiuri presate la rece, anunță un post vacant:

Responsabilitati:

  • Mentinerea relatiilor cu clientii;
  • Gestionarea si impachetarea comenzilor;
  • Vei discuta cu clientii nostri la telefon si vei inregistra comenzile;
  • Identificarea necesităților clienților, consultarea și deservirea;
  • Cresterea volumului vanzarilor.

Vrem să vedem în rândurile noastre o persoană care:

  • Are abilități de comunicare și vorbire competentă in limba romana si rusa;
  • Are dorinta de a lucra si a se dezvolta in domeniul vanzarilor;
  • Are dorinta de a lucra cu clientii nostri la telefon;
  • Are cunoștințe de operare PC și abilități de lucru cu Microsoft Office;
  • Prietenos, cinstit și are o viziune pozitivă asupra vieții;
  • Gata să îndeplinească cerințele postului;
  • Gata să muncească bine și să câștige BINE, și nu doar să lucreze pentru un salariu fix;
  • Gata permanent să învețe;
  • Capabil să înfrunte cu calm dificultățile în muncă și să le rezolve.

Conditiile noastre:

  • Avem o echipă tânără, veselă și prietenoasă.
  • Oferim produse de cea mai înaltă calitate, așa că instruim permanent personalul pentru a ridica calificarea.
  • Angajare oficială.
  • Sistem bun de premii și bonusuri bazat pe rezultate în mucă.

Sunați la +373-79472377 sau trimiteți CV-ul la e-mailul de mai jos.

E-mail: office@ambera.md
079472377