Timac Agro East  – companie membu al grupului internațional Roullier,  specializată în nutriția vegetală, oferă soluții inteligente de fertilizare si produse de calitate, adaptate solurilor din Republica Moldova si culturilor agricole, anunță postul vacant de:

Specialist nutriția plantelor pe regiunea de Sud a Moldovei

RESPONSABILITATI:

  • Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei catre fermierii de pe teritoriul Republicii Moldova;
  • Oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei;
  • Urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora;

CERINTE:

  • Studii superioare finisate;
  • Cunostinte din domeniu agricol constituie un avantaj;
  • Experienta in vanzari;
  • Abilitati comerciale;
  • Cunoasterea agricultorilor din zona constituie un avantaj;
  • Posesor permis conducere categoria B, experienta mini 1 an.

SE OFERĂ:

  • Programe de instruire si dezvoltare atat in cadrul companiei cat și peste hotarele tarii
  • Salariu competitiv si bonusuri din vanzări
  • Mediu de lucru profesionist într-o companie multinaționala în continua dezvoltare
  • Mașina și telefon de serviciu

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica: officemd@ro.timacagro.com
Telefon de contact: 0022 99 78 70 / 060200837

E-mail: officemd@ro.timacagro.com
Telefon: 00 22 99 78 70 / 060200837

forward

Alte anunturi publicate de aceasta companie