Spălător auto

Angajăm spălător auto cu contract permanent la centrul de deservire tehnică „Porsche Center Moldova”.

Responsabilitățile postului:

  • spălarea automobilelor pînă la/după efectuarea deservirii tehnice, îngrijirea componentelor din piele aflate în interiorul automobilelor, curățarea chimică și lustruirea automobilelor;
  • menținerea ordinii în interiorul service-ului și în încăperile tehnice pe parcursul zilei de lucru.

Cerințe suplimentare:

  • disciplină, punctualitate, responsabilitate, energie, onestitate;
  • experiența este binevenită.

Compania oferă:

  • salariu stabil;
  • post de muncă în cadrul unui colectiv tînăr și prietenos;
  • pachet social integral;
  • prânz gratuit.

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa electronică: office@porsche.md  specificînd în mod obligatoriu postul vacant pentru care aplicați.

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide