Psiholog/-ă în cadrul Centrelor Multifuncționale Nisporeni din or. Nisporeni; Tîrnova din s. Tîrnova r-nul Dondușeni

- este o asociație umanitară și non-profit;
- activează în Austria, Germania, Romania și Bulgaria;
- prezentă în Republica Moldova din 2004;
- își desfășoară activitatea pe tot teritoriul Republicii Moldova;
- este avocatul săracilor și al orfanilor;
- îngrijește anual de cca 4450 de beneficiari unici din familii social-vulnerabile.

Căutăm Psiholog/-ă, pentru evaluarea și consilierea beneficiarilor în cadrul Centrelor Multifuncționale Nisporeni din or.Nisporeni; Tîrnova din s. Tîrnova, r-nul Dondușeni.

A O ’’Concordia. Proiecte Sociale’’, descoperă zi de zi oameni profesioniști, care activează împreună pentru a realiza obiectivele propuse, prin stimularea creșterii spiritului de echipă.

Responsabilități:
- Efectuarea evaluării psihologice a beneficiarilor pe baza instrumentelor specifice;
- Desfășurarea activităţii de consiliere psihologică și terapie individuală;
- Optimizarea și armonizarea relațiilor dintre beneficiar și familia acestuia și a relațiilor cu comunitatea;

Așteptări faţă de candidaţi:
- Studii superioare în domeniul psihologic / psihopedagogic;
- Experienţă în domeniul psihologiei minim 2 ani;
- Cunoştinţe în domeniul consilierii pe probleme de familie, terapie comportamentală;
- Cunoaşterea limbilor română şi rusă;
- Abilități de consiliere și discreție profesioanală;
- Capacitate de comunicare și dezvoltare de relații personale cu beneficiarii;
-Motivare, dinamism, empatie.

Oferim:
• Pachet social;
• Bonus anual;
• Participări la trening-uri și conferințe specializate;
• Seminare de integrare a colegilor noi, pentru ca perioada de acomodare să fie mai eficientă și desigur mai       plăcută;
• Dacă ești tânăr specialist și nu ai o experiență - ai un mentor dedicat care te va ajuta să te integrezi,  prin diverse trening-uri și suport;
• Program de muncă stabil, cu pauza de masă;
• Experiență în proiecte internaționale;
• Team building-uri/ evenimente de relaxare oferite de către organizație;
• Zi liberă de ziua ta, cu menținerea salariului – pentru a fi mai aproape de cei dragi;
• Plus 1 zi de concediu anual la fiecare 1 an lucrat în organizație;
• Birou confortabil și dotat cu birotică;
• Norma de muncă – 50 %;

Locul de muncă:
- Centrul Multifuncțional Nisporeni din or. Nisporeni;
- Centrul Multifuncțional Tîrnova din s. Tîrnova, r-nul Dondușeni.

 A.O. "Concordia. Proiecte. Sociale" este o organizație care protejează copiii / beneficiarii de orice abuz asupra acestora și are aprobată o Politică pentru Protecția Copilului și Codul de Conduită care se respectă în totalitate de către angajați.

Se prelungește teremenul de depunere a CV-urilor pînă la data de 13.10.2022.
Vă rugăm să transmiteti CV-ul și scrisoarea de intenție a D-stră, indicînd POZITIA la care aplicați, la următoarea adresă de e-mail: hr.moldova@concordia.md.
Telefon: 0 22 23 55 81.
Sediul A.O. ”Concordia.Proiecte Sociale”, str. A. Corobceanu 13/1, or. Chișinău.

Atenție* Pentru moment, este imposibilă recepționarea mesajelor de pe: yandex, mail.ru, zen, sputnik și alte platforme rusești.

E-mail: hr.moldova@concordia.md
Telefon: 0 22 23 55 81

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide
Intră in cont prin