Продавец консультант (Бельцы)

Приглашаем на работу:

Интересная, высокооплачиваемая работа в компании единомышленников!

Опыт работы приветствуется, но не обязателен, обучаем с нуля!

Обязанности:

  • Консультирование клиентов
  • Продажа компьютерной,бытовой техники, мобильных телефонов, аудио, видео, фототехники, дополнительных услуг
  • Работа с интернет магазином
  • Выдача со склада различных материальных ценностей
  • Организация оперативных погрузочно-разгрузочных работ на складе
  • Участие в подготовке и доставки по заявкам потребителей
  • Участие в плановых и внеплановых инвентаризациях

Требования:

  • Увлечение ИТ технологиями
  • Целеустремленность‚ общительность‚ ответственность
  • Желание работать и зарабатывать
  • Грамотная устная речь
  • Умение быстро устанавливать контакт с незнакомыми людьми
  • Владение румынским и русским языками
  • MS Office (Excel) и знание программы 1С приветствуется

График работы: Полный рабочий день

Заинтересованных кандидатов просим высылать резюме по адресу: job@atehno.md с указанием должности.

Nu rata șansa de a obține un loc de muncă interesant și bine plătit și a face parte dintr-o echipă extraordinară de profesioniști!

Responsabilități:

  • Consilierea clientilor
  • Vânzarea de calculatoare, aparate de uz casnic, telefoane mobile, echipamente audio, video, fotografice, servicii suplimentare
  • Lucrul cu un magazin online
  • Livrarea diferitelor valori materiale din depozit
  • Organizarea operațiunilor operaționale de încărcare și descărcare în depozit
  • Participarea la pregătirea și livrarea la cererea consumatorilor
  • Participarea la inventare planificate și neprogramate

Cerințe:

  • responsabilitate, perseverență în atingerea scopurilor;
  • dorința de a lucra și a spori propriul venit;
  • cunoștințe în domeniul dispozitivelor digitale;
  • pasiune pentru tehnologiile informaționale;
  • capacitatea de a stabili rapid contactul cu alte persoane;
  • abilități de comunicare, exprimare corectă;
  • cunoașterea limbilor română și rusă.

Candidatul acceptat va urma un curs de instruire la locul de muncă.

Program de lucru: full time.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică: job@atehno.md cu specificarea postului la care aplică.

E-mail: job@atehno.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide