Operator stație Peco - Chișinău

Compania cu renume internațional Î.M. ROMPETROL MOLDOVA S.A. - una din cele mai puternice companii din Estul Europei si un important jucator in regiunea Marii Negre si Marii Mediterane, care activează în domeniul petrolier și de gaze.

Anunță deschiderea poziției de:

Subdiviziunea companiei – Statie alimentare cu combustibil (petrol, gaz).

Regim de lucru: lucru în ture (schimburi)

Responsabilități principale:

  • Vânzarea produselor companiei;
  • Deservirea clientelei conform procedurilor interne;
  • Efectuarea verificării periodice la pompe;
  • Efectuarea măsurărilor la rezervoare;
  • Respectarea regulilor de lucru cu banii incasați de la client etc.;
  • Asigurarea deservirii clienților la nivel înalt etc.

Principalele cerințele față de candidați:

  • Cunoașterea limbilor romana si rusa;
  • Experiența de lucru în domeniu aferent - constituie un avantajj;
  • Aspect prezentabil și capacitatea de comunicare eficientă;
  • Gîndire analitică, atenție la detalii, onestitate.
Compania oferă:
  • Salariul competitiv;
  • Tichete de masă;
  • Aplicație sport Fit;
  • Mediu de lucru confortabil și prietenos;
  • Creștere profesională.

Persoanele interesate sunt rugate să ne contacteze/expedieze CV întocmit in limba romana pe adresa: hrmd@rompetrol.com, cu indicarea în tema scrisorii denumirea postului vacant pentru care candidați sau sa telefoneze la numerele indicate mai jos.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

E-mail: hrmd@rompetrol.com
Tel: 069558811

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide