Operator Service Centru

Compania AMBER-TERM  SRL angajează:

Compania AMBER-TERM - își lărgește echipa și este în căutarea unui Operator Service Centru.

Operatorul Service Centru are următoarele atribuții:
Receptionează comenzile. Consultă telefonic clienții.
- Folosește baza de date a clienților în scopuri de serviciu;
- Planifică și repartizează comenzile înregistrate în decursul zilei, conform amplasării geografice a clienților;

Candidatul ideal:
Căutăm o persoană atentă la detalii, responsabilă, bine organizată, comunicabilă și dinamică pentru a se alătura familiei Amber-Term de la sediul nostru din Chișinău str. Vadul lui Vodă, 68.

Cerințe:
- Cunoașterea limbii române, ruse la nivel de conversație fluentă;
- Cunoștințe bune de utilizare a pachetului Microsoft Office la nivel de utilizator;
- Excelente abilităti de organizare și vînzare;
- Experiență de lucru relevantă în domeniu minim 1 an;

Beneficii:
- Reale oportunități de dezvoltare într-un mediu profesionist  alături de o echipă dinamică și de succes;
- Telefon mobil de serviciu, pachet nelimitat.

Nu ezitați să ne contactați tel. 0 60003596
CV-urile sunt așteptate la e-mail: info@amber.md

Telefon: 0 60003596
E-mail:  info@amber.md

Alte anunturi publicate de aceasta companie