Operator recepție

Spitalul International Medpark, primul spital privat multidisciplinar din RM angajeaza:

Responsabilităţi:
  • Întâmpinarea pacienților și a vizitatorilor cu o atitudine caldă;
  • Furnizarea cu amabilitate a informațiilor solicitate legate de serviciile medicale disponibile;
  • Efectuarea programărilor conform solicitărilor pacienţilor;
  • Încasarea contravalorii serviciilor medicale.
Cerințe:
  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă (cursiv), engleza;
  • Abilități bune de comunicare și soluționare a întrebărilor;
  • Cunoștințe bune de operare PC (Microsoft Office);
  • Bune abilități de comunicare și organizare.
  • Atitudine pozitivă şi aspect exterior plăcut;
Beneficii:
  • Posibilitatea de a construi o carieră, pe termen lung, într-o companie cu capital străin, care lucrează la standardele internaționale ale Joint Comission International (JCI);
  • Șansa de a oferi, alături de noi, servicii la standarde internaționale;
  • Dotări tehnice, echipament modern și asigurare cu cele necesare pentru a desfășura activitatea calitativ;
  • Alimentație, uniformă și încălțăminte de lucru din contul instituției;
  • Reduceri la serviciile medicale ale instituției pentru dvs. și familia dvs.

Despre Medpark:
Spitalul Internaţional Medpark este primul şi cel mai mare spital multidisciplinar privat din ţară. Deschis 24/24 ore şi 7/7 zile, spitalul oferă servicii medicale de înaltă calitate în conformitate cu standardele şi practicile internaţionale, egale cu cele ale instituţiilor medicale lideri pe piaţa internaţională. Medpark reunește peste 200 de medici, doctori în ştiinţe medicale, care acoperă toate specialităţile medicale şi chirurgicale care trateaza anual peste 110 000 de pacienţi.

CV-urile se recepţionează la e-mail: resurse.umane@medpark.md   (vă rugăm indicaţi poziţia pentru care aplicaţi).

Mulţumim tuturor persoanelor interesate, doar candidaţii selectaţi vor fi contactaţi pentru interviu.

Alte anunturi publicate de aceasta companie