Operator-manager

Compania Vitafor angajează:

CERINTE:

  • Studii medii / superioare;
  • Experienta intr-o pozitie similara (facturare, gestiune, logistica);
  • Cunoștințe de utilizare PC (Excel, Word,1C);
  • Atitudine pozitiva, orientare catre client si bune abilitati de comunicare;
  • Persoana dinamica, organizata, eficienta;
  • Spirit de responsabilitate.

Descrierea postului de operator-manager:

  • Emiterea computerizata a facturilor si avizelor de expediere;
  • Desfasoara operatiuni de introducere de date in programul de facturare referitoare la datele de identificare a clientului;
  • Preda facturile la depozit pentru onorarea comenzilor.

Compania oferă:

  • Salariu motivant;
  • Angajare oficială (asigurare medicală, stagiu de muncă, asigurare socială);
  • Program de munca: Luni-Vineri (4zile de la 12.00-20.00:/1 zi 8.00-17.00);Sâmbătă, Duminica -zile libere;
  • Colectiv prietenos si atmosfera placuta la locul de munca.

Te așteptăm cu drag în echipa noastră.

Noi ne aflăm pe str. Valea Bîcului 5/3.

Rugăm să expediați CV cu foto (cu indicare obligatorie a postului) la adresa: hr@vitafor.md. Telefon: 060133288, Olga.

Candidații selectați vor fi contactați (pentru interviu)

E-mail: hr@vitafor.md
Telefon: 060133288

Alte anunțuri publicate de această companie