Operator la complexele și la fermele mecanizate zootehnice (Muncitori la fermă s.Gura Camencii)

Angajăm:

Noi oferim:
• Angajare oficială cu toate beneficiile incluse;
• Prînz gratuit;
• Localizare: s.Gura Camencii r-nul Florești;

Responsabilități:
• Participarea la procesul de îngrijire a porcinelor;
• Efectuează dozarea și distribuirea furajelor pentru porcine;
• Reglarea și întreținerea tehnică a mijloacelor de mecanizare.din cadrul secției.

Cerințe către candidat:
• Studii medii, medii speciale sau studii tehnice;
• Responsabilitate și disciplină.

Pentru a vă încadra în cîmplul muncii în cadrul companiei noastre, ne puteți expedia CV-ul la adresa de            e-mail: hr@funnypig.md  sau  hr@mcombi.md
Tel. de contact: 078899786 sau 078312424

E-mail: hr@funnypig.md  hr@mcombi.md

Телефон: 078899786 / 078312424

Alte anunturi publicate de aceasta companie