Operator la complexele și la fermele mecanizate zootehnice (muncitori la fermă s. Gura Camencii)

Angajăm:

Noi oferim:

  • angajare oficială cu toate beneficiile incluse;
  • localizare: s. Gura Camencii, r-nul Florești.

Responsabilități:

  • participarea la procesul de îngrijire a porcinelor;
  • efectuează dozarea și distribuirea furajelor pentru porcine;
  • reglarea și întreținerea tehnică a mijloacelor de mecanizare.din cadrul secției.

Cerințe către candidat:

  • studii medii, medii speciale sau studii tehnice;
  • responsabilitate și disciplină.

Pentru a vă încadra în cîmplul muncii în cadrul companiei noastre, ne puteți expedia CV-ul la adresa de e-mail: hr@mcombi.md.
Tel. de contact: 078899786 sau 079708078

E-mail: hr@mcombi.md
Telefon: 078899786 / 079708078

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide