Oficiul central al Acvilei Grup este in cautarea unui:

Office Manager

Responsabilităţi:
- Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
- Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
- Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei;
- Aprovizionarea oficiului cu birotica si alte necesare;
- Gestionarea rezervarilor pentru biletele de avion si cazari la hotel;
- Deservirea oaspetilor, delegatiilor si conducatorilor la oficiu (apa, ceai, cafea);

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Persoana responsabila, dinamica, punctuala, comunicabila.
- Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel de comunicare şi scris;

- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;

Se ofera:
- Salariu atractiv;
- Pachet social;
- Conditii bune de munca intr-un colectiv tinar cu atmosfera prietenoasa;
- Orar de munca 8:30 la 17:30 de Luni până Vineri.

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa electronică: hr@acvila.md   cu mentionarea postului pentru care aplica. Succese!

E-mail: hr@acvila.md
Site: www.acvila.md

Inapoi Inainte

Alte anunturi publicate de aceasta companie