Merchandiser / Мерчендайзер - человек, расставляющий товары на полке

Holdingul ,,Customagic” specializat în producerea și distribuirea produselor alimentare, unic de acest gen pe piața Republicii Moldova,  angajează în bază de concurs persoane active, sîrguincioase pentru postul de:

Persoană care aranjează produsele companiei la raft.
Noi oferim:

  • Angajare oficială cu pachet social deplin;
  • Colectiv tânăr și prietenos;
  • Posibilități de creștere și dezvoltare în cadrul companiei;
  • Grafic stabil de lucru L-V 9-18;
  • Abonament la transportul public.

Cerințe față de candidat:

  • Studii Medii;
  • Cunoașterea bună a limbii române (limba rusă constituie un avantaj);
  • Experiența de lucru în magazin reprezintă un avantaj;
  • Responsabilitate, sârguință, punctualitate, acuratețe;
  • Persoană activă și pozitivă.

Responsabilități:

  • Aranjarea produselor la raft conform planogramei;
  • Verificarea prețurilor și termenilor de valabilitate.

Așteptăm CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeți la adresa electronică: hr@customagic.md sau telefonați pentru detalii 069666793 - Elena.

Мерчендайзер - человек, расставляющий товары на полке.
Мы предлагаем:
  • Официальное трудоустройство с полным социальным пакетом;
  • Молодой и дружный коллектив;
  • Возможность роста и развития внутри компании;
  • Стабильный график работы Пн-Пт 9-18;
  • Абонемент на общественный транспорт.
Требования к кандидату:
  • Средне-Специальное образование;
  • Хорошее знание румынского языка (русский приветствуется);
  • Опыт работы в магазине является преимуществом;
  • Ответственность, трудолюбие, пунктуальность, аккуратность;
  • Активный и позитивный человек.
Обязанности:
  • Выкладка товаров на полке по планограме;
  • Проверка ценников и сроков годности.
Ждем ваше резюме с указанием должности на адрес электронной почты: hr@customagic.md или позвоните для получения подробной информации по телефону 069666793 - Елена.

E-mail: hr@customagic.md

Телефон: 069666793

Alte anunțuri publicate de aceasta companie

Atașeaza CV-ul Creaza CV
Atașeaza CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Creaza cel mai bun CV din Moldova!

Completeaza CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Creaza CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide

CV-ul a fost expediat!

Închide