Manager vânzări

CD "Vladalina" SRL anunţă post vacant la următoarea funcţie:

Cerințe:

  • experiență de cel puțin 2 ani în vânzări;
  • abilități de negociere;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • bune cunoștințe de operare PC (cunoașterea programului 1C constituie un avantaj);
  • deținerea automobilului propriu (un avantaj).

Responsabilități:

  • dezvoltarea portofoliului de clienți;
  • căutare activă a clienților pe întreg teritoriul țării (prin intermediul apelurilor reci, expedierii ofertelor, etc.);
  • creșterea volumului vânzărilor;
  • menținerea relațiilor cu clienții, oferirea informației cu privire la produse și promovarea produselor noi ale companiei;
  • negocierea și încheierea contractelor cu clienții.

Program:

  • Luni-Vineri 8.00-17.00 / Sambata 8.00-14.00

Oferim

  • angajare oficială în cîmpul muncii;

Persoanele interesate pot trimite CV-ul cu indicarea postului la adresa de e-mail: vladalina.ivan@mail.ru sau ne pot contacta la numarul de telefon: mob. 069484444. Adresa companiei: mun. Chişinău, şos. Munceşti nr. 173

Alte anunțuri publicate de această companie