Manager vânzări

Angajăm:

Cerințe:

  • bune abilități de comunicare
  • cunoașterea limbii române și ruse
  • competențe de utilizare a calculatorului(Word, Excel)
  • abilitatea de a lucra cu documentația și corespondența de afaceri
  • responsabilitate, punctualitate, dinamism

Responsabilități:

  • menținerea relațiilor cu potențialii clienți
  • efectuarea apelurilor la rece către potențialii clienți
  • primirea și redirecționarea apelurilor telefonice

Oferim:

  • program full-time (luni-vineri, 9.00-17.00)
  • salariu decent, de la 7500 lei
  • dispozitive pentru lucru (telefon mobil și laptop)
  • birou modern în centrul sectorului Rîșcani
  • instruire
  • pachet social complet
  • telefonie mobilă corporativă
  • posibilitatea de a lucra într-o echipă tânără și prietenoasă

Este important să aveți calități precum:

  • capacitatea de a convinge
  • abilități de negociere
  • capacitatea de a formula gândurile logic, coerent și cu un limbaj accesibil
  • vorbire corectă, competentă
  • experiența în domeniul transporturilor este un avantaj

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de e-mail: dmitri@fahrwest.com.

Ești o persoană energică și un jucător de echipă? Avem nevoie de tine!

dmitri@fahrwest.com
078897501

Alte anunțuri publicate de această companie